Apartament w Mechelinkach – bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to doskonała opcja dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Znajduje się blisko Rewy i Gdyni. Unowocześnione oraz szykownie zaaranżowane mieszkanie pozwoli każdemu czuć się wyśmienicie. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w drogich obiektach hotelowych, w jakich w dodatku jest zgiełk.

A można oczekiwać na znacznie większą swobodę. To doskonała opcja dla osób, które uwielbiają wypoczywać w spokoju, a pomimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie pozostaje w całości do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka i jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Idealnym rozwiązaniem jest taras na dachu, umożliwiający komfortowy odpoczynek. Można się na nim opalać, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim dobrze poczują się równocześnie osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią spędzić wakacje nad polskim morzem, niezależnie od tego, jakie preferują czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować online albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w apartamencie Mechelinki otrzymują jedno miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo przekłada się również na komfort podróżowania. Mieszkanie rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na stronie. Nowoczesny i wygodny apartament z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym.

Releated

Jak prędko kupić mieszkanie?

W ludzkim życiu każdego młodego człowieka, który pragnie się usamodzielnić oraz przysłowiowo „iść na swoje”, nadchodzi taki czas, że musi podjąć trudną decyzję. Wtenczas w większości wypadków stoi przed wyborem i musi zdecydować się na jedną z opcji, równocześnie odrzucając tą drugą. Ta sytuacja jest obecna, gdy młoda jednostka lub ewentualnie dopiero co upieczone małżeństwo […]

Typy stali oraz metody ich obróbki – powierz to specjalistom!

W największym stopniu ogólnym i zarazem znanym wariantem z rodziny metali jest oczywiście tzw. stal. Powstaje ona w wyniku stopu żelaza oraz węgla, gdzie jego zawartość nie przekracza 2%. Prócz tego w wielu przypadkach dodaje się również inne metale w celu polepszenia właściwości, na ogół są to takie metale jak: chrom, nikiel, mangan, wolfram, miedź, […]