Niezawodne piece do topienia metali kolorowych

Unowocześniona nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z czołowych wyrobów marki Energoel dobierana jest głównie ze względu na wszechstronne cechy. Wysokoczęstotliwościowe urządzenie dedykowane jest do nagrzewania indukcyjnego, o udostępnionych mocach zależnie od wytypowanego modelu: 3kW, 6kW, 12kW oraz 20kW. Częstotliwość pracy w urządzeniu to od 50 do ośmiuset kHz. W takim wypadku także sporo zależy od ustawień.

Urządzenia wskazanej firmy, zaliczające się w skład serii IHM mogą zostać wyposażone w wyjście do sterowania przyciskiem nożnym lub we wbudowany interfejs z wyjściami i wejściami cyfrowymi. Są one dedykowane do pracy ze sterownikami PLC oraz z systemami wliczonymi do automatyki przemysłowej. Generatory mają kompaktowe rozmiary, a głowice wzbudników ułatwiają montaż w istniejących systemach automatyki, liniach produkcyjnych oraz na manipulatorach robotów przemysłowych.

Szczegółowa specyfikacja urządzenia umieszczona jest pod adresem https://energoel.pl/produkt/nagrzewnica-indukcyjna-seria-ihm/, a jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej, może także konsultować się ze sprzedawcami. Przykładowe aplikacje, w jakich można zastosować nagrzewnicę to: lutowanie indukcyjne, lutowanie węglików a także hartowanie indukcyjne. Dla klientów dostępne są modele: o mocy 3kW z zasilaniem jednofazowym, o mocy 6kW z zasilaniem trójfazowym, o mocy 12kW z zasilaniem trójfazowym oraz o mocy 20kW z zasilaniem trójfazowym. Grzejnictwo indukcyjne to efektywna metoda nagrzewania oraz topienia metalu znajdująca zastosowanie w licznych procesach o przeznaczeniu przemysłowym.

Doświadczeni inżynierowie zajmują się wykonywaniem linii technologicznych, w jakich głównym elementem są nagrzewnice. To one biorą odpowiedzialność za solidność oraz użyteczność maszyn. Poza przemysłem nagrzewnice można także stosować w laboratoriach. Wdrażana w firmie energoelektronika umożliwia opracowanie nowoczesnych urządzeń, o dużej sprawności energetycznej.

Releated

Usługi deweloperskie – jak zareklamować się w sieci?

Duża grupa ewentualnych klientów firmy nie wyobraża sobie udania się do placówki firmy bez ówczesnego sprawdzenia zawartości jej strony internetowej. Ba, wiele korporacji większość swoich usług świadczy głównej poprzez wypełnianie zgłoszeń czy zamówień online a ich placówka ogranicza się do stacjonarnego zatrudnienia dwóch, maksymalnie trzech osób. Dla wielu znacznych potentatów z kolei, jacy mają nawet […]

Nowoczesne podłogi – którą podłogę wybrać?

Zastanawiamy się nad tym, jakim sposobem odnawia się podłogę. Wiemy, iż taką czynność musimy od czasu do czasu zrealizować. Jest to potrzebne, żeby nasze podłogi wyglądały i były zadbane. Na co dzień pielęgnacja podłogi opiera się przede wszystkim na czyszczeniu, odkurzaniu, dbaniu o porządek. To właśnie na podłodze gromadzą się wszelakie śmieci, brud, który musimy […]