Wysokiej jakości wentylatory transportowe i podciśnieniowe

Wprowadzenie optymalnej metody odpylania przez markę Nestro to kolejny dowód na to, że marka ta bardzo dobrze zna się na innowacyjnych rozwiązaniach jakie służą ochronie przyrody i zadbaniu o zdrowie pracowników w wyznaczonym miejscu. Prawidłowe odpylanie ma szczególne znaczenie tam, gdzie używa się maszyn stolarskich i w centrach obróbczych. Pozwala to zmniejszyć koszty eksploatacji maszyn zajmujących się obróbką drewna.

Innowacyjne instalacje odpylania, przystosowane do trybu pracy w wyznaczonym zakładzie są w stanie zastąpić ręczne usuwanie odpadów poprodukcyjnych. Nie ma mowy o tym, że jakiekolwiek odpady będą umieszczone w maszynie, wobec czego będzie ona działała sprawnie. Rozwiązania firmy z takiego obszaru dedykowane są dla mniejszych, jak i dla średnich firm.

W małych firmach mogą być użyte: filtry workowe typu NASF, filtry stanowiskowe typu NFB a także filtry podciśnieniowe typu NE 160, 250 i 300. Filtry workowe w zestawieniu z wentylatorem są urządzeniem odpylającym. Można je stosować na hali produkcyjnej. Filtry stanowiskowe można podłączyć do jednej albo do dwóch maszyn. To idealne rozwiązanie dla firm, gdzie nie ma zbyt wiele maszyn. Filtry podciśnieniowe wyposażone są w niedużych rozmiarów Wentylatory do pyłów. Zwarta konstrukcja oraz mobilność pozwalają na zastosowanie w wielu zakładach pracy. Można do tego typu filtra dodać do 3 maszyn.

Dla średnich oraz dużych zakładów Nestro proponuje filtr podciśnieniowy typu ZWF 9/4, przystosowany do oddzielania pyłu lub wiór pochodzenia drzewnego od pięciu do stu tysięcy m3/h. To urządzenie zbudowane jest z komór, wobec czego można je w dowolny sposób modernizować. Ma wiele zabezpieczeń technicznych, dlatego nie trzeba się martwić, że może wywoływać zagrożenie w miejscu pracy. Propozycja katalogowa bogatsza jest o instalacje zmniejszające ciśnienie, dedykowane do takich miejsc, w jakich pojawia się niebezpieczeństwo wybuchu pyłu. Maszyny filtracyjne oczyszczają wtedy pył z niebezpiecznych mieszanek powietrza.

Releated

Niezawodne piece do topienia metali kolorowych

Unowocześniona nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z czołowych wyrobów marki Energoel dobierana jest głównie ze względu na wszechstronne cechy. Wysokoczęstotliwościowe urządzenie dedykowane jest do nagrzewania indukcyjnego, o udostępnionych mocach zależnie od wytypowanego modelu: 3kW, 6kW, 12kW oraz 20kW. Częstotliwość pracy w urządzeniu to od 50 do ośmiuset kHz. W takim wypadku także sporo zależy od […]

Doskonale opracowany formularz, jaki trzeba wypełnić, aby otrzymać ofertę ze skupu nieruchomości

Skup mieszkań, domów oraz działek za gotówkę oferowany przez markę 123skupnieruchomości to usługa wyjątkowo korzystna dla osób, które chciałyby szybko pozbyć się konkretnej nieruchomości. Także wówczas, gdy konkretna nieruchomość jest z komornikiem, można spodziewać się, że usługa będzie wykonana rzetelnie i bez przeszkód. Opcja taka jak skup nieruchomości Kraków to także dobre wyjście w przypadku […]